•  RPB NOVA1 Kumlama Maskesi
Yüksek standartlara sahip modern bir iş yeri, öncelikle can güvenliğini sağlamak zorundadır. Değerli çalışanlarınızın riski bir yana, şirketinizin itibarı için dikkat etmeniz gereken, iş akışını bozan birçok uyumsuzluk ve bu iş aksamasından kaynaklı birçok maliyetler vardır. Nova1 kumlama maskesi, işinizin ve çalışanlarınızın riskini en aza indirmektedir.  RPB® NOVA 1™ , güvenlik standartları listesine eklenmiş, ANSI Z89.1-2010- koruyucu başlığı ve ANSI Z87.1 —2012 tipi C sınıfı, yüksek göz koruma standardı ile AS/NZS ‘in gerekli görülen tüm niteliklere sahiptir.

 

 1- Hava kanalları dağıtım sistemi, hava akımını solunum yapılan alana yönlendirir, buğulanmayı önler ve operatörlerin serin kalmasını sağlar.
2- Kulakları koruması için çok katmanlı ses geçirmez köpük mevcuttur.
3- Sağlamlaştırılmış ve aşınmalara karşı dayanıklı dış kaplama vardır.
4- Farklı kalınlıktaki lensleri de alabilmesi için tasarlanmış, ayarlanabilir sağlam maske çerçevesi vardır.
5- Büyük, düz lens mevcuttur.
6- Boynu saran rahat ve dayanıklı naylon pelerin mevcuttur.
7- Kolay çalışma ve depolama için el askısı vardır.
8- Benzersiz, yüksek dirençli çerçeve kayışı vardır.
9- Aşınmaya karşı dayanıklı pelerin bandı vardır.
10- Esnek solunum tüpü vardır.
  • RPB Radex Filtre – RPB Hava Sehpası
 1- 125 psi basınçlı emniyet valfi mevcuttur.
2- Aro, Cejn, Dixion, and Rectus markaları ile uyumlu soket bağlantısı vardır.
3- Çıkış noktasındaki basınç regülatörü hava basıncını ayarlama imkânı sağlar.
4- 0-125 psi aralığındadır (04-900, sadece ünitenin 2 çıkış noktası).
5- Yedek filtre kartuşlarının bakım-onarım çizelgesi için etiket tarihleri vardır.
6- Güçlü, sağlam ve hafif bir gövde yapısına sahiptir.
7- Tahliye kapağı standart ekipman olarak monte edilmiştir.
8- 1” Npt giriş ağzı mevcut-tur.
9- Yüksek debili regülatörü (04-906, 6 çıkışlı, tek ünite) vardır.
  •  RPB Gaz Monitörü
 Zehirli gazlar tehlike seviyelerine göre ağır yaralanmalara ve hattaölümlere neden olmaktadır. Sizin ve çalışanlarınızın soluduğu havanın tamamen tehlikesiz ve güvenli olduğuna nasıl itimat edebilirsiniz? Çözümünüz, 4 zararlı gaza kadar tespit yeteneğine sahip, size huzur veren, akıllı bir gazmonitörü olan RPB® GX4™’dir. Yaygın olarak endüstriyel binalarda bulunan karbon monoksit gibi gazlar gözle görünmez. Düşük seviyede gaza maruz kalmak ölümcül olmayabilir fakat giderek artan bir etkiye sahiptir. Ciddi bir rahatsızlığa ve uzun vadeli sağlık problemlerine yol açar. Erken belirtileri, gereksiz yere grip olmak, baş ağrısı ve yorgunluk olabilir. Göz ardı edilmesi ciddi problemlere yol açabilir.

 

  •  RPB İklimlendirme Kontrol Cihazı
Maksimum verimliliğin anahtarı, sıcaklığın rahat olduğu ortamlarda çalışmaktır. Gerekli havayı istediğiniz gibi sıcak veya soğuk yapmanızı sağlayan RPB® C40™ bunun için tasarlanmıştır.
Bu cihaz ile çalışanlarınız her zaman rahat edebilmek için gerekli havayı istedikleri gibi sıcaktan soğuğa geçirebilir.
  • Conrtacor Comfort Kumlama Maskesi
 Çok rahat ve hafif bu kumlama maskesi her türlü kumlama uygulamaları için uygundur. Tasarımı, buğulanmayı önlemek için vizöre sürekli hava akışı sağlamayı garanti eder. Kumlama maskesi bir basınç regülatörü, bir hava akımı göstergesi ve bir pelerin ile donatılmıştır.
  •  Contracor Hava Sehpası
Hava sehpası, kumlama başlığına temiz hava tedarik etmek için tasarlanmıştır. BAF filtresi, yoğunlaşmayı ve 0,5 mikron veya daha küçük boyutlu parçacıkların% 98’ini çıkarmak için tasarlanmıştır. Hava sehpası basınç regülatörü, basınç göstergesi, güvenlik valfi ve tahliye valfiyle donatılmıştır. Bu hava sehpası iki ya da daha fazla operator ile çalışmak için güçlendirilebilir.

 

  •  Kumlama Tulumları
Bu tulumlar operatörü aşındırıcı materyallerden korur. Naylon ve pamuk kumaş yapısı sayesinde kolayca yıkanabilir. Yaz aylarında rahatlık sağlar.
  •  Güvenlik Kablosu
Whipcheck Güvenlik Kabloları, kazara ayrılma durumunda bağlantıların güvenli şekilde tutulması için tüm kumlama hortumlarında kullanılır. Whipcheck Güvenlik Kabloları, hortumun ağırlığındaki kaplinleri hafifletir ve hortum bağlantılarının arızalanmasından kaynaklanan tehlikeyi azaltır. Kablolar ayrıca, bir kaplin arızası durumunda kumlama hortumunun kırılmasını önlemeye yardımcı olur.

 

 *Boyama güvenlik ekipmanları için buraya tıklayınız.