Kurumsal

/Kurumsal
Kurumsal 2018-06-29T13:03:22+00:00

Hakkımızda:

Alfatech Makina, sektörde yıllardır edindiği tecrübe ve bilgi birikimini, dinamik ekibiyle takviye ederek, siz müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya hazırdır.

Kumlama, Boyama, Filtrasyon ve İklimlendirme sistemleri konusunda global ölçekte hizmet sunacak olan firmamızın tüm bu sistemleri birbiriyle uyumlu hale getirerek problemsiz çalışan kumlama, boyama odaları inşa etmek amacıyla temel kabul etiği prensipleri: ürün ve hizmette kalite, zamanında teslim, satış sonrası hizmet ve uygun fiyat seçenekleri sunmak olacaktır.

Ticarette başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir.” ilkesiyle yola çıkan firmamız, siz değerli müşterilerimize gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü şimdiden teşekkür ediyoruz.

Sizlere bugün ve gelecekte daima en iyi ve kaliteli hizmet sunmanın çabasıyla saygılar sunuyoruz.

Misyonumuz:

  • “Sınıfının en iyisi” olan ürünlerimizle ve satış sonrası hizmetlerimizle farklılaşmada en yüksek performansı göstermek.

  • Teknoloji ve bilim destekli satış yapmak.

  • Faaliyetlerimizin odak noktasına müşterilerimizi yerleştirerek, onlara en yüksek katma değer sağlamayı her aktivitemizin öncelikli amacı haline getirmek.

  • Çalışanlarımızı endüstrinin en yüksek yeterlilik düzeyine ulaşmaları için kendilerini geliştirmeye teşvik etmek ve desteklemek.

Vizyonumuz:

Yüksek standartlara sahip ürünlerimizi, fark yaratan hizmetler ve makul fiyatlarla müşterilerimize sunarak 21. yüzyılın Yüzey işlem teknolojilerinde dünyanın öncü firması olmak.

Sağladığımız ürünlerde, hizmetlerde yenilikçiliğe ve yaptığımız her işte fark yaratmaya yönelik ilkelere sadık kalarak, işimiz ve hizmet verdiğimiz müşteriler için başarıyı sürekli kılmayı hedefleriz.